LKS Skołoszów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

LKS SkołoszówHuragan Gniewczyna
LKS Skołoszów   Huragan Gniewczyna
2014-04-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Start PruchnikLKS Skołoszów
Start Pruchnik 0:0 LKS Skołoszów
2014-04-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Granica Stubno - Czuwaj Przemyśl
KS Wiązownica - Żurawianka Żurawica
Pogórze Rokietnica - Start Pruchnik
LKS Skołoszów - Huragan Gniewczyna
KS Kisielów - Pełnatycze - Pogoń - Sokół Lubaczów
MKS Radymno - Błękitni Grzęska
Wesoła Zadąbrowie - MKS Kańczuga
Płomień Morawsko - Santos Piwoda

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Czuwaj Przemyśl 2:1 Santos Piwoda
MKS Kańczuga 3:1 Płomień Morawsko
Błękitni Grzęska 1:0 Wesoła Zadąbrowie
Pogoń - Sokół Lubaczów 1:1 MKS Radymno
Huragan Gniewczyna 4:0 KS Kisielów - Pełnatycze
Start Pruchnik 0:0 LKS Skołoszów
Żurawianka Żurawica 2:1 Pogórze Rokietnica
Granica Stubno 3:0 KS Wiązownica

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 32, wczoraj: 287
ogółem: 106 769

statystyki szczegółowe

Buttony

................

Mecz 2014-04-19, 12:00


herb Start Pruchnik 0:0 herb LKS Skołoszów
Start Pruchnik   LKS Skołoszów

Aktualności

Mecze 20 kolejki

  • autor: skolo1946, 2014-04-17 13:33

Sobota 19.04:
11:00 -    Czuwaj Przemyśl - Santos Piwoda
12:00 -    MKS Kańczuga - Płomień Morawsko
12:00 -    Błękitni Grzęska - Wesoła Zadąbrowie
12:00 -    Pogoń-Sokół Lubaczów - MKS Radymno
12:00 -    Huragan Gniewczyna - KS Kisielów-Pełnatycze
12:00 -    Start Pruchnik - LKS Skołoszów
12:00 -    Żurawianka Żurawica - Pogórze Rokietnica
12:00 -    Granica Stubno - KS Wiązownica


Strzelcy po 19 kolejkach

  • autor: skolo1946, 2014-04-14 21:53

19 bramek - Pilawa Wojciech (Skołoszów)

15 bramek - Mirek Krzysztof (Gniewczyna)

13 bramek - Demski Konrad (Zadąbrowie), Solarz Sławomir (Grzęska)

12 bramek - Buczkowski Mateusz (Skołoszów), Trojnar Dariusz (Wiązownica/Piwoda)

11 bramek - Błaszczyk Mariusz (Stubno), Buczkowski Kamil (Skołoszów)

10 bramek - Znamieńczyków Waldemar (Pruchnik), Krajewski Łukasz (Kisielów-Pełnatycze), Pajda Marek (Morawsko)

8 bramek - Hołub Kamil (Zadąbrowie), Cichy Dawid (Kańczuga)

7 bramek - Grzebyk Artur (Kańczuga), Gotkowski Marcin (Lubaczów), Mirek Sławomir (Gniewczyna), Kubas Paweł (Radymno/Wiązownica)

6 bramek - Cwynar Jacek (Stubno), Rachwał Piotr (Gniewczyna), Niemczak Rafał, Gawura Krystian (Piwoda), Strączek Radosław, Mikłasz Marcin (Pruchnik), Gołębiewski Marcin (Morawsko), Słomiany Damian (Wiązownica)

5 bramek - Motyka Grzegorz (Grzęska), Wach Rafał (Zadąbrowie), Tołpa Wojciech (Radymno), Znamieńczyków Grzegorz (Kisielów-Pełnatycze), Kilian Rafał (Przemyśl), Misiąg Piotr (Wiązownica), Wojtowicz Jakub (Pruchnik)

4 bramki - Styś Adrian (Stubno), Bogusław Grad, Sidor Krzysztof (Żurawica), Domka Jakub (Grzęska), Podstolak Grzegorz (Kańczuga), Luft Piotr, Gniatek Rafał (Radymno), Gorczyca Rajmund, Sobejko Jerzy (Skołoszów), Taciuch Łukasz (Kisielów-Pełnatycze), Olech Grzegorz (Piwoda/Radymno), Przytuła Paweł (Przemyśl)

3 bramki - Trojnar Paweł (Piwoda), Roman Jarosław, Hojdak Radosław, Małecki Paweł (Lubaczów), Bochnak Dawid, Gaweł Daniel, Zając Damian (Kańczuga), Noga Bogusław (Radymno), Czura Miłosz, Pęcak Dominik,  Mikłasz Maciej (Pruchnik), Pietruś Damian, Słysz Jakub (Gniewczyna), Łoś Paweł, (Zadąbrowie), Kot Andrzej (Przemyśl), Pieniążek Wojciech, Maj Kamil (Grzęska), Taciuch Łukasz, Zielonka Damian (Kisielów-Pełnatycze), Babiarz Tomasz, Sierżęga Bogusław (Wiązownica), Poszpur Damian, Tokarz Grzegorz (Stubno), Szuba Patryk (Wiązownica/Radymno), Skiba Artur (Morawsko)

2 bramki - Pacuła Artur, Lisańczuk Marek, Olech Mateusz (Skołoszów), Hubert Winiarski, Marek Piotr, Strzelec Paweł (Rokietrnica), Pańko Radosław (Pruchnik), Seryło Mateusz (Przemyśl), Trojnar Marcin, Duda Maciej (Piwoda) Wota Damian, Mateusz Syty, Gudowski Łukasz (Wiązownica), Zając Łukasz, Sanocki Maciej, Wawro Mateusz, Hajduk Igor, Gielarowski Grzegorz (Stubno), Kinach Rafał, Tor Aleksander, Załuski Łukasz, Sałek Daniel (Lubaczów), Baran Radosław, Łaskarzewski Krzysztof (Żurawica), Domszy Paweł, Sobiecki Damian (Radymno), Jagieła Łukasz (Gniewczyna), Sawa Tomasz, Owarzany Grzegorz (Morawsko), Gujda Dariusz, Świtalski Tomasz, Znamieńczyków Roman (Kisielów-Pełnatycze)

1 bramka - Maciej Banaś, Kucharski Dominik, Kozak Paweł, Wrona Łukasz (Żurawica), Feldman Jerzy, Damian Wysocki, Socha Marek, Porczak Radosław (Piwoda), Kuźniarski Bartosz, Dariusz Pałys, Łach Maciej, Szymański Tomasz, Dmitrzyk Marcin (Przemyśl), Buczkowski Damian, Przytuła Bartek, Franków Mateusz, Chmielowski Jarek, Demski Damian, Turczyn Tomasz, Sobejko Marek, Kolanek Krzysztof (Skołoszów), Harłacz Tomasz, Senejków Andrzej, Klepacki Bartłomiej, Kot Wojciech (Stubno), Kubas Mateusz, Bartnik Paweł, Naspiński Piotr, Pruchnicki Kamil, Iwański Grzegorz (Wiązownica), Hader Janusz, Gurak Łukasz (Gniewczyna), Ziętek Krzysztof, Zięba Arkadiusz, Borcz  Łukasz (Kańczuga), Taratuła Igor, Artur Hass, Mazur Łukasz (Lubaczów), Żelazny Robert, Kolanek Jan, Wolański Przemysław, Majewski Artur, Mielniczek Michał (Radymno), Szałaj Łukasz, Podgórski Tadeusz, Kiełbasa Jakub, Rychtyk Waldemar, Piekarz Bartłomiej (Kisielów-Pełnatycze), Kuziemko Mateusz, Zaprutkiewicz Adrian, Adamarek Kamil (Morawsko), Krupa Andrzej, Lasek Przemysław, Przeszłowski Tomasz, Zając Maciej, Rupar Bartłomiej (Grzęska), Stysiał Sławomir, Niemczycki Dariusz, Walczak Łukasz (Rokietnica), Piórkowski Łukasz, Tuleja Dawid (Pruchnik), Dybisz Patryk, Tyrawski Robert, Nykiel Daniel (Zadąbrowie)

* Na niebiesko zawodnicy strzelający w ostatniej kolejce.

Informacje zebrane ze stron drużyn występujących w Jarosławskiej Okręgówce. W razie pomyłki proszę o poprawienie w komentarzach.


Passa utrzymana! Skołoszów 5-0 Żurawica

  • autor: skolo1946, 2014-04-14 21:27

Bramki: Wojtek Pilawa x2, Tomek Turczyn, Krzysiek Kolanek, Marek Sobejko

Skołoszów: Damian Buczkowski - Krzysiek Kolanek, Marek Sobejko, Tomek Turczyn, Mateusz Franków (Jurek Sobejko 65') - Jarek Chmielowski, Rajmund Gorczyca, Damian Demski (Sylwek Mazurkiewicz 55'), Kamil Buczkowski - Wojtek Pilawa, Mateusz Buczkowski

Żurawianka: Pstrąg -  M. Bąk , Stachura,  Mazur, Sidor, Banaś , Kohut, Stelmach, Baran (Trojnar 60'), Beer, Wrona.

Więcej w rozwinięciu


Mecze 19 kolejki

  • autor: skolo1946, 2014-04-14 14:46

NIEDZIELA 13.04:
14:00 -   LKS Skołoszów 5-0 Żurawianka Żurawica
14:00 -   KS Wiązownica 4-0 Czuwaj Przemyśl
15:00 -   MKS Radymno 2-1 Huragan Gniewczyna
15:00 -   KS Kisielów-Pełnatycze 3-3 Start Pruchnik
15:00 -   Wesoła Zadąbrowie 2-0 Pogoń-Sokół Lubaczów
16:00 -   Santos Piwoda 1-3 MKS Kańczuga
16:30 -   Płomień Morawsko 2-2 Błękitni Grzęska
17:00 -   Pogórze Rokietnica 0-4 Granica Stubno


Archiwum aktualności