LKS Skołoszów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najbliższe spotkanie

LKS SkołoszówHuragan Gniewczyna
LKS Skołoszów   Huragan Gniewczyna
2014-04-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Start PruchnikLKS Skołoszów
Start Pruchnik 0:0 LKS Skołoszów
2014-04-19, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Granica Stubno - Czuwaj Przemyśl
KS Wiązownica - Żurawianka Żurawica
Pogórze Rokietnica - Start Pruchnik
LKS Skołoszów - Huragan Gniewczyna
KS Kisielów - Pełnatycze - Pogoń - Sokół Lubaczów
MKS Radymno - Błękitni Grzęska
Wesoła Zadąbrowie - MKS Kańczuga
Płomień Morawsko - Santos Piwoda

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Czuwaj Przemyśl 2:1 Santos Piwoda
MKS Kańczuga 3:1 Płomień Morawsko
Błękitni Grzęska 1:0 Wesoła Zadąbrowie
Pogoń - Sokół Lubaczów 1:1 MKS Radymno
Huragan Gniewczyna 4:0 KS Kisielów - Pełnatycze
Start Pruchnik 0:0 LKS Skołoszów
Żurawianka Żurawica 2:1 Pogórze Rokietnica
Granica Stubno 3:0 KS Wiązownica

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 55, wczoraj: 249
ogółem: 107 960

statystyki szczegółowe

Buttony

................

Mecz 2014-04-27, 17:00


herb LKS Skołoszów herb Huragan Gniewczyna
LKS Skołoszów   Huragan Gniewczyna

Aktualności

Zdjęcia z meczu z Pruchnikiem

  • autor: skolo1946, 2014-04-23 11:57

Zdjęcia z sobotniego meczu z Pruchnikiem dostępne są na stronie www.mttolo.webiq.pl .

Zapraszamy do oglądania.


Strzelcy po 20 kolejkach

  • autor: skolo1946, 2014-04-22 14:08

19 bramek - Pilawa Wojciech (Skołoszów)

16 bramek - Mirek Krzysztof (Gniewczyna)

13 bramek - Demski Konrad (Zadąbrowie), Solarz Sławomir (Grzęska)

12 bramek - Błaszczyk Mariusz (Stubno),Buczkowski Mateusz (Skołoszów), Trojnar Dariusz (Wiązownica/Piwoda)

11 bramek - Buczkowski Kamil (Skołoszów)

10 bramek - Znamieńczyków Waldemar (Pruchnik), Krajewski Łukasz (Kisielów-Pełnatycze), Pajda Marek (Morawsko), Cichy Dawid (Kańczuga)

8 bramek -

7 bramek - Hołub Kamil (Zadąbrowie), Grzebyk Artur (Kańczuga), Gotkowski Marcin (Lubaczów), Mirek Sławomir (Gniewczyna), Kubas Paweł (Radymno/Wiązownica)

6 bramek - Cwynar Jacek (Stubno), Rachwał Piotr (Gniewczyna), Niemczak Rafał, Gawura Krystian (Piwoda), Strączek Radosław, Mikłasz Marcin (Pruchnik), Gołębiewski Marcin (Morawsko), Słomiany Damian (Wiązownica)

5 bramek - Motyka Grzegorz (Grzęska), Wach Rafał (Zadąbrowie), Tołpa Wojciech (Radymno), Znamieńczyków Grzegorz (Kisielów-Pełnatycze), Kilian Rafał (Przemyśl), Misiąg Piotr (Wiązownica), Wojtowicz Jakub (Pruchnik), Gniatek Rafał (Radymno)

4 bramki - Styś Adrian (Stubno), Bogusław Grad, Sidor Krzysztof (Żurawica), Domka Jakub (Grzęska), Podstolak Grzegorz, Zając Damian (Kańczuga), Luft Piotr (Radymno), Gorczyca Rajmund, Sobejko Jerzy (Skołoszów), Taciuch Łukasz (Kisielów-Pełnatycze), Olech Grzegorz (Piwoda/Radymno), Przytuła Paweł (Przemyśl), Skiba Artur (Morawsko)

3 bramki - Trojnar Paweł, Duda Maciej (Piwoda), Roman Jarosław, Hojdak Radosław, Małecki Paweł (Lubaczów), Bochnak Dawid, Gaweł Daniel (Kańczuga), Noga Bogusław (Radymno), Czura Miłosz, Pęcak Dominik,  Mikłasz Maciej (Pruchnik), Pietruś Damian, Słysz Jakub, Gurak Łukasz (Gniewczyna), Łoś Paweł, (Zadąbrowie), Kot Andrzej (Przemyśl), Pieniążek Wojciech, Maj Kamil (Grzęska), Taciuch Łukasz, Zielonka Damian (Kisielów-Pełnatycze), Babiarz Tomasz, Sierżęga Bogusław (Wiązownica), Poszpur Damian, Tokarz Grzegorz, Wawro Mateusz, Hajduk Igor (Stubno), Szuba Patryk (Wiązownica/Radymno)

2 bramki - Pacuła Artur, Lisańczuk Marek, Olech Mateusz (Skołoszów), Hubert Winiarski, Marek Piotr, Strzelec Paweł (Rokietrnica), Pańko Radosław (Pruchnik), Seryło Mateusz (Przemyśl), Trojnar Marcin (Piwoda) Wota Damian, Mateusz Syty, Gudowski Łukasz (Wiązownica), Zając Łukasz, Sanocki Maciej, Gielarowski Grzegorz (Stubno), Kinach Rafał, Tor Aleksander, Załuski Łukasz, Sałek Daniel, Taratuła Igor (Lubaczów), Baran Radosław, Łaskarzewski Krzysztof, Kozak Paweł (Żurawica), Domszy Paweł, Sobiecki Damian (Radymno), Jagieła Łukasz (Gniewczyna), Sawa Tomasz, Owarzany Grzegorz (Morawsko), Gujda Dariusz, Świtalski Tomasz, Znamieńczyków Roman (Kisielów-Pełnatycze), Krupa Andrzej (Grzęska)

1 bramka - Maciej Banaś, Kucharski Dominik, Wrona Łukasz, Mazur Kamil (Żurawica), Feldman Jerzy, Damian Wysocki, Socha Marek, Porczak Radosław (Piwoda), Kuźniarski Bartosz, Dariusz Pałys, Łach Maciej, Szymański Tomasz, Dmitrzyk Marcin, Darzycki Sebastian, Kocaj Arkadiusz (Przemyśl), Buczkowski Damian, Przytuła Bartek, Franków Mateusz, Chmielowski Jarek, Demski Damian, Turczyn Tomasz, Sobejko Marek, Kolanek Krzysztof (Skołoszów), Harłacz Tomasz, Senejków Andrzej, Klepacki Bartłomiej, Kot Wojciech (Stubno), Kubas Mateusz, Bartnik Paweł, Naspiński Piotr, Pruchnicki Kamil, Iwański Grzegorz (Wiązownica), Hader Janusz, Jakubiec Mateusz (Gniewczyna), Ziętek Krzysztof, Zięba Arkadiusz, Borcz  Łukasz (Kańczuga), Artur Hass, Mazur Łukasz (Lubaczów), Żelazny Robert, Kolanek Jan, Wolański Przemysław, Majewski Artur, Mielniczek Michał (Radymno), Szałaj Łukasz, Podgórski Tadeusz, Kiełbasa Jakub, Rychtyk Waldemar, Piekarz Bartłomiej (Kisielów-Pełnatycze), Kuziemko Mateusz, Zaprutkiewicz Adrian, Adamarek Kamil (Morawsko), Lasek Przemysław, Przeszłowski Tomasz, Zając Maciej, Rupar Bartłomiej (Grzęska), Stysiał Sławomir, Niemczycki Dariusz, Walczak Łukasz, Potuczko Rafał (Rokietnica), Piórkowski Łukasz, Tuleja Dawid (Pruchnik), Dybisz Patryk, Tyrawski Robert, Nykiel Daniel (Zadąbrowie)

* Na niebiesko zawodnicy strzelający w ostatniej kolejce.

Informacje zebrane ze stron drużyn występujących w Jarosławskiej Okręgówce. W razie pomyłki proszę o poprawienie w komentarzach.


Remis w meczu na szczycie

  • autor: skolo1946, 2014-04-22 13:28

Pruchnik: Waldemar Świst - Kamil Mikłasz, Łukasz Piórkowski, Radosław Pańko, Tomasz Gilarski - Maciej Mikłasz (Arkadiusz Kiszka 46'), Szymon Barszczak, Miłosz Czura - Jakub Wojtowicz, Waldemar Znamieńczyków, Radosław Strączek (Dawid Tuleja 75')

Skołoszów: Damian Buczkowski - Krzysiek Kolanek, Marek Sobejko, Tomek Turczyn (Bartek Przytuła 46'), Mateusz Franków (Sylwek Mazurkiewicz 75') - Jarek Chmielowski (Artek Pacuła 80'), Rajmund Gorczyca, Damian Demski, Kamil Buczkowski - Wojtek Pilawa, Mateusz Buczkowski

Krótko w rozwinięciu


Mecze 20 kolejki

  • autor: skolo1946, 2014-04-21 13:33

Sobota 19.04:
11:00 -    Czuwaj Przemyśl 2-1 Santos Piwoda
12:00 -    MKS Kańczuga 3-1 Płomień Morawsko
12:00 -    Błękitni Grzęska 1-0 Wesoła Zadąbrowie
12:00 -    Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 MKS Radymno
12:00 -    Huragan Gniewczyna 4-0 KS Kisielów-Pełnatycze
12:00 -    Start Pruchnik 0-0 LKS Skołoszów
12:00 -    Żurawianka Żurawica 2-1 Pogórze Rokietnica
12:00 -    Granica Stubno 3-0 KS Wiązownica


Strzelcy po 19 kolejkach

  • autor: skolo1946, 2014-04-14 21:53

19 bramek - Pilawa Wojciech (Skołoszów)

15 bramek - Mirek Krzysztof (Gniewczyna)

13 bramek - Demski Konrad (Zadąbrowie), Solarz Sławomir (Grzęska)

12 bramek - Buczkowski Mateusz (Skołoszów), Trojnar Dariusz (Wiązownica/Piwoda)

11 bramek - Błaszczyk Mariusz (Stubno), Buczkowski Kamil (Skołoszów)

10 bramek - Znamieńczyków Waldemar (Pruchnik), Krajewski Łukasz (Kisielów-Pełnatycze), Pajda Marek (Morawsko)

8 bramek - Hołub Kamil (Zadąbrowie), Cichy Dawid (Kańczuga)

7 bramek - Grzebyk Artur (Kańczuga), Gotkowski Marcin (Lubaczów), Mirek Sławomir (Gniewczyna), Kubas Paweł (Radymno/Wiązownica)

6 bramek - Cwynar Jacek (Stubno), Rachwał Piotr (Gniewczyna), Niemczak Rafał, Gawura Krystian (Piwoda), Strączek Radosław, Mikłasz Marcin (Pruchnik), Gołębiewski Marcin (Morawsko), Słomiany Damian (Wiązownica)

5 bramek - Motyka Grzegorz (Grzęska), Wach Rafał (Zadąbrowie), Tołpa Wojciech (Radymno), Znamieńczyków Grzegorz (Kisielów-Pełnatycze), Kilian Rafał (Przemyśl), Misiąg Piotr (Wiązownica), Wojtowicz Jakub (Pruchnik)

4 bramki - Styś Adrian (Stubno), Bogusław Grad, Sidor Krzysztof (Żurawica), Domka Jakub (Grzęska), Podstolak Grzegorz (Kańczuga), Luft Piotr, Gniatek Rafał (Radymno), Gorczyca Rajmund, Sobejko Jerzy (Skołoszów), Taciuch Łukasz (Kisielów-Pełnatycze), Olech Grzegorz (Piwoda/Radymno), Przytuła Paweł (Przemyśl)

3 bramki - Trojnar Paweł (Piwoda), Roman Jarosław, Hojdak Radosław, Małecki Paweł (Lubaczów), Bochnak Dawid, Gaweł Daniel, Zając Damian (Kańczuga), Noga Bogusław (Radymno), Czura Miłosz, Pęcak Dominik,  Mikłasz Maciej (Pruchnik), Pietruś Damian, Słysz Jakub (Gniewczyna), Łoś Paweł, (Zadąbrowie), Kot Andrzej (Przemyśl), Pieniążek Wojciech, Maj Kamil (Grzęska), Taciuch Łukasz, Zielonka Damian (Kisielów-Pełnatycze), Babiarz Tomasz, Sierżęga Bogusław (Wiązownica), Poszpur Damian, Tokarz Grzegorz (Stubno), Szuba Patryk (Wiązownica/Radymno), Skiba Artur (Morawsko)

2 bramki - Pacuła Artur, Lisańczuk Marek, Olech Mateusz (Skołoszów), Hubert Winiarski, Marek Piotr, Strzelec Paweł (Rokietrnica), Pańko Radosław (Pruchnik), Seryło Mateusz (Przemyśl), Trojnar Marcin, Duda Maciej (Piwoda) Wota Damian, Mateusz Syty, Gudowski Łukasz (Wiązownica), Zając Łukasz, Sanocki Maciej, Wawro Mateusz, Hajduk Igor, Gielarowski Grzegorz (Stubno), Kinach Rafał, Tor Aleksander, Załuski Łukasz, Sałek Daniel (Lubaczów), Baran Radosław, Łaskarzewski Krzysztof (Żurawica), Domszy Paweł, Sobiecki Damian (Radymno), Jagieła Łukasz (Gniewczyna), Sawa Tomasz, Owarzany Grzegorz (Morawsko), Gujda Dariusz, Świtalski Tomasz, Znamieńczyków Roman (Kisielów-Pełnatycze)

1 bramka - Maciej Banaś, Kucharski Dominik, Kozak Paweł, Wrona Łukasz (Żurawica), Feldman Jerzy, Damian Wysocki, Socha Marek, Porczak Radosław (Piwoda), Kuźniarski Bartosz, Dariusz Pałys, Łach Maciej, Szymański Tomasz, Dmitrzyk Marcin (Przemyśl), Buczkowski Damian, Przytuła Bartek, Franków Mateusz, Chmielowski Jarek, Demski Damian, Turczyn Tomasz, Sobejko Marek, Kolanek Krzysztof (Skołoszów), Harłacz Tomasz, Senejków Andrzej, Klepacki Bartłomiej, Kot Wojciech (Stubno), Kubas Mateusz, Bartnik Paweł, Naspiński Piotr, Pruchnicki Kamil, Iwański Grzegorz (Wiązownica), Hader Janusz, Gurak Łukasz (Gniewczyna), Ziętek Krzysztof, Zięba Arkadiusz, Borcz  Łukasz (Kańczuga), Taratuła Igor, Artur Hass, Mazur Łukasz (Lubaczów), Żelazny Robert, Kolanek Jan, Wolański Przemysław, Majewski Artur, Mielniczek Michał (Radymno), Szałaj Łukasz, Podgórski Tadeusz, Kiełbasa Jakub, Rychtyk Waldemar, Piekarz Bartłomiej (Kisielów-Pełnatycze), Kuziemko Mateusz, Zaprutkiewicz Adrian, Adamarek Kamil (Morawsko), Krupa Andrzej, Lasek Przemysław, Przeszłowski Tomasz, Zając Maciej, Rupar Bartłomiej (Grzęska), Stysiał Sławomir, Niemczycki Dariusz, Walczak Łukasz (Rokietnica), Piórkowski Łukasz, Tuleja Dawid (Pruchnik), Dybisz Patryk, Tyrawski Robert, Nykiel Daniel (Zadąbrowie)

* Na niebiesko zawodnicy strzelający w ostatniej kolejce.

Informacje zebrane ze stron drużyn występujących w Jarosławskiej Okręgówce. W razie pomyłki proszę o poprawienie w komentarzach.


Archiwum aktualności